top of page

Rudens atostogų metu mokykloje vyko rajoninės stalo teniso varžybos. Turnyro  tikslas – populiarinti stalo tenisą mokinių tarpe. Vykdyti prevencinį darbą mokinių atostogų metu. Į turnyrą susirinko 36 vaikinai ir merginos  iš Biržų rajono mokyklų, taip pat iš Pasvalio rajono Krinčino pagrindinės mokyklos. Gausiausiai, net 11 mokinių  atvyko iš Vabalninko B.Sruogos  gimnazijos. Taip pat atvyko iš Medeikių, Kaštonų pagrindinių mokyklų, Jaunimo mokyklos. Buvo sudarytos dvi vaikinų ir viena merginų grupė. Grupėje iki 2000m vyko atkakli kova. Trečią vietą laimėjo jauniausias turnyro dalyvis penktokas Kristupas Nojus Pauša. Antrą vietą užėmė aštuntokas Lukas Letulis. Nugalėtojo vardą iškovojo septintokas  Artūras Galvanauskas. Visi iš Pabiržės pagrindinės mokyklos. Beje Artūras  stipriausias rajone antrus metus iš eilės. Šie mokiniai atstovaus mokyklai rajoninėje kompleksinėje spartakiadoje.

1999 ir vyresnių amžiaus grupėje pirmą vietą laimėjo Ernestas Juodžionis (Biržų  Verslo ir technologijų centras, buvęs mūsų mokyklos moksleivis). Antrą vietą užėmė dešimtokas Deivydas Galvanauskas iš Pabiržės pagrindinės mokyklos . Trečią vietą užėmė Edvinas Poška iš Vabalninko B. Sruogos gimnazijos.

Merginų grupėje pirmą vietą laimėjo Gabrielė Kondrotaitė. Antrą vietą užėmė Irmina Sirvidytė. Abi merginos iš Vabalninko B.Sruogos gimnazijos. Trečią vietą laimėjo Paulina Stačkūnaitė iš Pabiržės pagrindinės mokyklos. Prizinių vietų laimėtojams buvo įteikti medaliai ir diplomai, kuriuos  įsteigė Pabiržės pagrindinė mokykla. Paguodos prizais buvo apdovanoti ketvirtų vietų laimėtojai. Po turnyro komandų vadovai aptarėme turnyro rezultatus prie kavos puodelio.  Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio turnyro organizavimo. Iki kito turnyro.