Biržų J. Bielinio viešoji biblioteka balandžio 20 d. rengė literatūrinį protmūšį  6 – 8 klasių mokiniams. Į šį renginį vyko ir mūsų mokyklos komanda, sudaryta iš 6 mokinių, t.y.: J. Sivickaitė, D. Zigmantaitė, D. Pauliukevičius, D. Žukaitė,            K. Markutytė, V. Voraitė. Mūsų komandos pavadinimas buvo sukurtas pagal mįslę apie skaitymą  – ,,Juodos avys“. Komanda turėjo emblemas, buvo sugalvojusi linksmą prisistatymą.

Protmūšyje dalyvavo iš viso penkios komandos. Visų laukė rimta intelektuali kova, sudaryta iš keturių etapų. Atsakinėdamos į klausimus komandos turėjo prisiminti įvairiausias užsienio ir lietuvių vaikų rašytojų kūrinių detales, atspėti knygų herojus, atpažinti rašytojus, vietoves bei personažus. Įveikusios visus keturis turus komandos gavo linksmą užduotėlę – iš įvairiausių popieriaus detalyčių susikurti savo „kreizi“ herojų ir jį pristatyti draugams. 

Nors  laimėti šį kartą nepavyko, bet laikas buvo praleistas smagiai, turiningai, o bibliotekininkės nepagailėjo prizų visiems.

Show More

 Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla, Likėnų g. 10, Pabiržės mst., 41382, Biržų rajonas.Tel.: 8 450 59195, E-paštas  mokykla@pabirzes-pagrindine.lt
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now