Spalio 10 d. minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena.

Psichikos sveikata – tai gera žmogaus savijauta, kai gali realizuoti savo gebėjimus, įveikti įprastus gyvenimo sunkumus, dalyvauti visuomenės gyvenime.

Psichinė sveikata priklauso nuo fizinio aktyvumo, sveiko maisto, gero ir kokybiško miego. Tada žmogus bus energingas ir optimistiškai nusiteikęs.

Rūpindamiesi Pabiržės pagrindinio ugdymo skyriaus bendruomenės narių emocine sveikata, visuomenės sveikatos specialistė Odeta Šešeikienė spalio 16 d. mokykloje organizavo akciją „Gerų emocijų dieną“. Ir mokiniai , ir mokytojai jau nuo pat ryto džiugiai nusiteikę rinkosi į mokyklos sporto salę.

Renginio pradžioje mokyklos skyriaus vedėjas Vidas Maldutis visiems susirinkusiems linkėjo gerų emocijų ir atsipalaidavimo. Skambant specialiai muzikai mokyklos bendruomenė išbandė 40 min. trukmės muzikos terapijos metodą, kuris pasiteisino. Muzikos terapijos metu nemažai mokinių atsipalaidavo, užsnūdo ar net užmigo.  Ir tai buvo be galo malonu. Už tai, kad gerai „miegojo“, buvo apdovanoti saldainių palinkėjimais.

Po muzikos terapijos „Gerų emocijų banko stende“ mokiniai ir mokytojai klijavo spalvotus lapelius, kuriuose parašė kada jie gyvenime jaučiasi laimingi.

Džiaugiamės, kad tądien mūsų mokykloje vyravo džiugi nuotaika, ir dėkojame visiems kas dalyvavo akcijos įgyvendinime.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1