Gegužės 12-16 dienomis Pabiržės pagrindinėje mokykloje lankėsi Comenius daugiašalės partnerystės projekto „Verslumo pasirinkimo įvairovė“ partneriai iš 4 šalių: Ispanijos, Turkijos, Rumunijos ir Bulgarijos. Atvyko 13 mokytojų ir 13 mokinių. Džiugu, kad projekto dalyvius Lietuva pasitiko pavasarine žaluma ir šiltu oru.  

Pirmąją susitikimo dieną mokykloje vyko oficialus projekto partnerių susitikimas, įvairios darbinės veiklos. Po pietų svečiai lankėsi Rinkuškių  alaus darykloje,  „Sėlos“ muziejuje. Viešnagės metu svečiai lankėsi ne tik Biržų krašto žymiausiose vietose, bet ir turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos ir Latvijos sostinėmis.

Projekto dalyvių susitikimas Lietuvoje baigėsi išvyka į Biržų technologijų ir verslo mokymo centrą, Biržų regioninį parką bei mūsų mokykloje organizuotą Verslumo diena. Džiugu, kad svečiai liko sužavėti ne tik Biržų krašto unikalia gamta, bet ir Pabiržės etnografinio ansamblio „Žemyna“ išmokytais lietuvių liaudies šokiais ir žaidimais.  

Show More

 Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla, Likėnų g. 10, Pabiržės mst., 41382, Biržų rajonas.Tel.: 8 450 59195, E-paštas  mokykla@pabirzes-pagrindine.lt
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now