Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei (balandžio 24-30 dienomis) mūsų mokyklos biblioteka skyrė du renginius: viktoriną „Mes ir knygos“ ir parodą  „Knygų pasaulio įvairovė“.

Balandžio 28 dieną į viktoriną „Mes ir knygos“  5-8 klasių mokinius pakvietė Pabiržės miestelio bibliotekininkė Edita ir mokyklos bibliotekininkė Gintarė. Jos parengė vaikams  užduotis pagal temas „Knygos ir jų pavadinimai“, „Pasakų herojai“, „Knygos ir jų autoriai“. Komandos išradingai rinkosi savo pavadinimus: komandų kapitonai turėjo išsirinkti vieną iš pasiūlytų knygų . Knygos pavadinimas ir buvo komandos pavadinimas. Tad dėl nugalėtojų vardo į kovą stojo „Troliai Mumiai“, „Padaužų kaimo vaikai“, „Melagių pilis-didžioji akis“, „Broliai liūtaširdžiai“ ir „Baltai“. Viktorinos metu vaikai rodė ne tik savo žinias, bet ir gebėjimą kūrybiškai pristatyti knygas „rekordininkes“. Pasinaudoję informacija, kurią  pateikė organizatorės, komandos pristatė didžiausią ir mažiausią pasaulyje ir Lietuvoje knygas, sunkiausią Lietuvos knygą- „Geležinę knygą“. Sumaniausia ir išradingiausia komanda buvo pripažinta 8 klasės „Trolių Mumių“ komanda. Jos surinktų taškų kraitis-36 taškai.  Sėkmę lėmė tai, kad šios klasės merginos labai aktyvios knygų skaitytojos. Antri- su 22 taškais- liko penktokai ( „Melagių pilis-didžioji akis“). Ir garbingą trečią vietą užėmė „Baltų“ komanda, kuri buvo sudaryta iš įvairių klasių mokinių. Jie surinko 19 taškų. Viktoriną užbaigėme nugalėtojų apdovanojimu ir paguodos prizų teikimu tiems, kam tądien nepasisekė.

Show More

 Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla, Likėnų g. 10, Pabiržės mst., 41382, Biržų rajonas.Tel.: 8 450 59195, E-paštas  mokykla@pabirzes-pagrindine.lt
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now