top of page

2020 m. vasario 2 d. Pabiržės pagrindinėje mokykloje vyko Biržų rajono stalo teniso turnyras Mero taurei laimėti, kurį organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras kartu su stalo teniso klubu „Biržų topsas“. Prie žaliųjų stalų varžėsi vyrai, vaikinai ir merginos, viso 22 dalyviai.

Dalyviai varžėsi pogrupiuose, rato sistema. Po to buvo sudaryti du žaidėjų aštuntukai, kurie rungėsi didžiajame ir mažajame finaluose. Po atkaklios kovos didžiajame finale nugalėjo V. Armalas, antras liko - P. Plepys, trečias - R. Kolomakas. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.

Mažajame finale nugalėjo M. Voras, antrą vietą laimėjo N. Pauša, trečią - B. Šarkiūnas. Nugalėtojai apdovanoti medaliais ir diplomais.

Ačiū visiems dalyviams už gražias kovas, bei puikią atmosferą.