Sausio 6 dieną baigėsi akcija „Knygų Kalėdos“, kuri skatina bendrauti  ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri kažkuriam skaitytojui parodys naujus kelius, atvers gražesnius horizontus.

Akcijos metu mokyklos bibliotekai  buvo padovanota 40 naujų knygų. Už šią dovaną norime nuoširdžiai  padėkoti Pabiržės parapijos klebonui  Vytautui Dageliui, Seimo nariui Viktorui Rinkevičiui, kuris perdavė labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ knygas ir Seimo nariui Audriui Šimui už knygas, garsinančias Lietuvos pasiekimus per 25 nepriklausomybės metus.

Dar 18 knygų nupirko mokykla. Labai džiaugiuosi, kad išrinkti knygas padėjo mano aktyviausios skaitytojos-aštuntokės: Vesta, Aistė, Karolina M., Viktorija. Mažieji skaitytojai irgi neliko nuskriausti. Jiems nupirkome spalvingų pasakų knygelių, nuotaikingų ir rimtų pasakojimų. Tarp parapijos klebono dovanotų knygų yra knygų, tapusių vaikų knygų klasika. Tai „Zuikis Puikis“, F. Salten  „Bembis“ ir „Bembio vaikai“. Knygos „Žiedų valdovas“ įrašytos į pasaulinės literatūros žinomiausių knygų sąrašą. Pristatydamas šią trilogiją, kunigas V. Dagelis kvietė vaikus naujai pažvelgti į šią knygą, į pagrindinio veikėjo- Frodo atliekamą misiją.

Tad, mokyklos biblioteka maloniai laukia skaitytojų: ir senųjų ištikimų knygos draugų, ir tik pradedančių savarankiškai skaityti, ir ieškančių būdų, kaip naudingai ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Norisi dar kartą prisiminti Prezidentės žodžius; „ Tikime, kad kiekvienuose  namuose gali gyventi knyga, įkvepianti savo skaitytojus – vaikus, tėvus ar net visą šeimą – keisti savo gyvenimą taip, kaip jiems norisi.“

 Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla, Likėnų g. 10, Pabiržės mst., 41382, Biržų rajonas.Tel.: 8 450 59195, E-paštas  mokykla@pabirzes-pagrindine.lt
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now