Kai visi aplinkui dega ta pačia mintimi, o rankos pačios kimba į darbą... Kai nebeskaičiuoji laiko, o ir nuovargis netrukdo... Tada gimsta gražiausi stebuklai! 

Vis dažniau skruostus kandžiojantis šaltukas ir kur ne kur nedrąsiai įsižiebiančios įvairiaspalvės lemputės primena, kad didžiosios metų šventės jau visai čia pat. Puošiasi miestai, namų langai, parduotuvių vitrinos. Tad ne išimtis ir mūsų mokykla.

Gruodžio 6-ąją dieną Pabiržės pagrindinėje mokykloje siautėjo kalėdinių dirbtuvėlių projektas „Kalėdinis šurmulys“. Nuo pat ryto mokykloje skambėjo mokinių juokas, greitai koridoriais bėgiojančių žingsnių aidas, o užėjęs į klases, galėjai girdėti popieriaus šlamesį ir žirklių čiauškėjimą. Taip mokiniai ruošėsi puošti mokyklą.

5-8 klasių mokiniai karpiniais puošė mokyklos langus. 9-okai nuo pat ryto triūsė mokyklos pirmojo aukšto fojė – gamino židinį, jį apklijavo plytomis iš putlasčio, puošė sienelę, dabino žaisliukais eglutę, pynė eglės šakų girliandą. 10-tos klasės mokiniai buvo atsakingi už mokyklos kiemo bei paradinės pusės puošybą. Jie gamino stilizuotas eglutes, puošė lauke stovinčius vazonus.

Į šį projektą įsitraukė visa mokyklos bendruomenė. Šauniai darbavosi, negailėdami nei savo jėgų, nei laiko  ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, kiti mokyklos bendruomenės nariai. Galbūt todėl baigus darbus, niekas dar neskubėjo palikti mokyklos, juk taip gera akimirką stabtelėti ir pasigrožėti bendru darbu pasiektais rezultatais.

Ačiū už tos dienos gėrį ir artėjančių švenčių šilumą širdyje idėjos sumanytojai – dailės ir technologijų mokytojai Danguolei Šulnienė

1/1

 Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla, Likėnų g. 10, Pabiržės mst., 41382, Biržų rajonas.Tel.: 8 450 59195, E-paštas  mokykla@pabirzes-pagrindine.lt
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now