Smagu per atostogas pakeliauti, sužinoti ir patirti kažką naujo. Dar smagiau tai daryti su savo draugais. Rudens atostogų metu, spalio 30 dieną, kartu su P. Poškaus vardo Pačeriaukštės pagrindinės mokyklos mokiniais lankėmės Joniškyje. Šiame mieste yra unikalus Krepšinio muziejus. Pats muziejaus prezidentas Leonas Karaliūnas pravedė mokiniams pamoką apie krepšinio istoriją Lietuvoje, parodė garsių sportininkų iškovotus medalius, diplomus, jų dovanotus eksponatus. Šiame muziejuje daugybę daiktų galima liesti, su jais nusifotografuoti, surengti fotosesiją, apsirengus įžymybių sportiniais marškinėliais, ar pasėdėti nugalėtojų soste ir palikti autografus ant svečių sienos.

 Išvyką tęsėme Šiaulių „Akropolio“ pramogų centre. Kas šauniai praleido laiką ledo arenoje, kas su draugais užkandžiavo, ar žvalgėsi po parduotuvių vitrinas. Bet visi drauge stebėjome jautrų, pamokantį kino filmą „Šuns tikslas- 2“. Grįžome namo puikiai praleidę laiką.

1/1

 Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla, Likėnų g. 10, Pabiržės mst., 41382, Biržų rajonas.Tel.: 8 450 59195, E-paštas  mokykla@pabirzes-pagrindine.lt
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now